×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 439

درباره ما

بنیاد غیر دولتی سپاس لحظه حال به عنوان یک سازمان مردم نهاد (سمن/ NGO) دارای مجوز رسمی فعالیت خیریه در سطح ملی از وزارت کشور ؛ در راستای تحقق رسالت خویش که همواره "توسعه فرهنگ عشق ورزیدن و خدمت کردن" است، پویش "عشقُـخدمت" را جهت تقویت فعالیت داوطلبی در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بنا نهاده است.
بنیاد خیریه سپاس لحظه حال با پایبندي به قوانین و مقررات جمهوری اسلامي ایران و بر پایه فرهنگ غني ایراني-اسلامي مان در ساختار و فرآیند خدمتي خود اقدام به جذب، پروررش، توانمندسازي، آموزش اجرایي و عملیاتي نیروي داوطلب خدمت در حوزه های اجتماعي مختلف با محوریت پیشگیري از آسیبهاي اجتماعي مینماید و در خلال کمک به آموزش نیروها ، پروژه های خدمتي مستقلي که در چارچوب اساسنامه بنیاد هستند و توسط اعضاء پیشنهاد و مصوب شده، به كمك نیرو های آموزش دیده خدمت داوطلبي اجرا مینماید. از جمله کمک رسانی در هنگام وقوع حوادث غیر مترقبه ، همچنین پروژه های خدمتی مشترك با سایر خیریه ها یا سمن ها که نیاز به نیروي پرورش یافته براي خدمت داوطلبي دارند مشاركت فعال صورت میگیرد.

 در پویش عشقُـخدمت با شیوه های کاملا به روز علمی، عملی و انسانی، با پشتوانه و حمایت اعضاء محترم بنیاد به توسعه هرچه بیشتر فعالیت داوطلبانه و کمک به ارتقاء سطح مسئولیت اجتماعی در کشورمان می پردازیم. در این مسیر ابتدا ما از خودمان شروع می کنیم؛ ما سهمی که در انجام مسئولیت اجتماعی نسبت به میهن عزیزمان ایران داریم را می بینیم و می پذیریم و بر می داریم. از سوی دیگر با کار داوطلبانه در طول سال میزانی از انرژی، زمان، امکانات و منابع خود را به نیت عشق ورزیدن و خدمت کردن و نشر مهر و نور و امید و آگاهی نسبت به همنوعان مان عاشقانه و مشتاقانه صرف می کنیم.

شماره تماس: 09022720015

خط ویژه پویش عقشخدمت

 • تیر 1398

  آغاز پویش عشقخدمت

  با عشقخدمت خلق شد... پویش ملی عشقخدمت به عنوان یک پویش در فضای خدمت داوطلبانه در بستر سازمان مردم نهاد بنید غیردولتی سپاس لحظه حال از ابتدای تیر 1398 راه اندازی شد.
 • تیر 1398

  آغاز کلاس های امداد و نجات

  پرورش تیم های امداد و نجات با همکاری جمعیت هلال احمر از تیر 1398 آغاز شد.
 • مرداد 1398

  حمایت از کودکان مناطق محروم

  آغاز گام اول: شناسایی و جمع آوری اقلام غیرنقدی
 • مرداد 1398

  حمایت از کودکان مناطق محروم

  آغاز گام دوم: جمع آوری کمک‌های نقدی برای تهیه وسایل و بازسازی مدارس.
img

موثر بودن ماندگار تر از مهم بودن است...

ما چشم انداز، رسالت و برنامه خود را برای در کنار ه بودن بیان میکنیم و با شفافیت، دست در دست هم، عشقخدمت را می سازیم